| DragomirAtenaMihaela69 a întrebat:

Stie cineva cum sters un raspuns pe care l-am dat pe Ask.Fm?

1 răspuns:
| Salluty a răspuns:

Dacă ești pe calculator intri la profilul tău și te uiți în dreapta sus la întrebarea a cărui răspun vrei să-l ștergi. Răspunsul va dispărea iar întrebarea va fi iar la "întrebări" ca să poți răspunde iar. Dacă iești de pe telefon glisezi cu degetul de pe la mijlocul căsuței cu răspunsul tău spre dreapta li va apărea acel x în dreapta sus.