| Anonnnnimus a întrebat:

Stie cineva de ce imi merg jocurile mai greu de ex smite. Merge mai sacadat. Va rog ziceti-mi dau funda >>>big grin

Răspuns Câştigător
| ErickEmil a răspuns:

Http://gamesystemrequirements.com/games.php?id=1782 uite pe site-u asta vezi ce-ti trebuie ca sa joci smite. si compara ce ai tu cu ce scrie aici. si apoi gandeste-te oare de ce merge sacadat.

5 răspunsuri:
| ErickEmil a răspuns:

Pai prima data spune ce configurari ai la computer, dupa aceea intreaba de ce iti merge sacadat.

| Anonnnnimus explică (pentru ErickEmil):

De ex am placa video mobile Intel 965 express chipset family

| ErickEmil a răspuns (pentru Anonnnnimus):

Fratele meu, lasa in pana mea, nu denumirile ma intereseaza. ce piese ai in el si cat de puternice sunt! De ex eu am 4 gb ram DDR 5, Placa video AMD de 1028 mb, viteza 128mb. procesor Phantom de 3.8 GhZ, HDD de 500 gb. ma rog, si am jucat si eu smite vreo 3 saptamani am avut 0 lag, si netu meu nu-i chiar ase bun.

| Anonnnnimus explică (pentru ErickEmil):

Rating 3.0 windows experience index.processor Intel(R) celeron(R) CPU 530@ 1, 73 GHz. Instaled memory(RAM) 2.00 GB.System type 32-bit operating system.Mobile Intel(r) 965 express chipset family (Microsoft corporation) WDDM 1.1. Acum e bine?

| Anonnnnimus explică (pentru ErickEmil):

Imi poti zice niste jocuri pentru laptopul meu?

| ErickEmil a răspuns (pentru Anonnnnimus):

Http://gamesystemrequirements.com/games.php?id=1782 uite pe site-u asta vezi ce-ti trebuie ca sa joci smite. si compara ce ai tu cu ce scrie aici. si apoi gandeste-te oare de ce merge sacadat.