| yora543 a întrebat:

Stie cineva niste creme pentru cosuri eficientee..foarte eficiente si daca se poate in acelasi timp sa si hidrateze fata..Va rog din suflet cat mai multe raspunsuri.o sa le incerc si care este buna primeste funda promit!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brevoxyl=salvarea mea.
Am avut pe la 12 ani enorm de multe "cosuri"sau in termeni medicali acnee.big grin
Asta mi-a recomandat si medicul dermatolog pe atunci.25-30 de lei e pretul ei si cred, nu cred, sigur, o gasesti in orice farmacie.Nu abuza de ea..se da foarte putina, cu pauza de o zi cel putin.Crema asta are tendinta sa iti irite fata daca iti dai prea des.(nu se sta la lumina dupa ce te-ai dat cu ea-la fel irita fata).Cel mai bine inainte de somn. Dimineata repejor spalat pe fata+o crema de galbene pentru hidratare.(nu in exces iar, pentru ca ingrasa).
Sper ca am fost de ajutor.happy