| cookie_6708 a întrebat:

Stie cineva un regim ceva, pentru dat jos burta? am 1.60,49 kg dar am burta, mananc dimineata 2 banane la pranz salata verde+2 oua fierte si seara salata daca mai manac daca nu nimic,+20abdomene zilnic... mi-ati putea recomanda ceva mai bun? persoanele cu experienta rog seriozitate!

2 răspunsuri:
| pinkystyleツ a răspuns:

20 de abdomene mie mi se par putine.Eu zic sa faci 20 de abdomene 3 serii zilnic eu asa fac.

| basexcu a răspuns:

20 de abdomene? Mult!
Sfat : incearca fara salata happy si cat mai putina apa... in schimb baga multe slanuri si cartoafe.