| christos1234 a întrebat:

Stie cineva vreun program care face jocurile sa se miste mai bine? Am instalat de curand windowsul. daca sunt drivere sau programe de instalat scrieti linkul..inafara de cele de baza torret,daemond, winrar

5 răspunsuri:
| christos1234 explică:

Site pentru drivere video?

| AlyxandirClaw a răspuns (pentru christos1234):

Depinde daca ai Nvidia sau AMD. Depinzand de care, vezi site-ul producatorului.

| christos1234 explică (pentru AlyxandirClaw):

Am windows 7 ultimate

| AlyxandirClaw a răspuns (pentru christos1234):

Acela este sistemul de operare, nu placa video.

| AlyxandirClaw a răspuns:

Daca ai placa video dedicata trebuie sa-ti instalezi si driverul de placa video, dar de obicei se face automat de catre Windows. Nu prea ai ce face, in cel mai rau caz folosesti Razer Gamebooster, dar diferenta este minora.