| TeoCaramel a întrebat:

Stiti.Am vazut la televizor Ca apare o revista noua...Curs de pictura de la deagostini.Stiti cand apare?

14 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

In ziua in care a fost difuzata reclama, a fost pusa pe piata

| BlugiStramti a răspuns:

A aparut deja azi eu mi-am cumparat deja ii super azi pe 22.02. 2011

| larisuta a răspuns:

Dejaeste in magazine

| tbxx a răspuns:

Da, a aparut luni, 21.02. 2011winking sper ca ti-am fost de ajutor:X [[fundita?]] big grinbig grin

| SpecialGirl18 a răspuns:

A aparut deja daca ai vazut-o la tv... funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da o voi lua azi 22 2 2011

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ms mult pentru raspuns

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A aparut deja

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna...si ce contine acest set?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A aparut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai a aparut deja vine din 2 in2 saptamini eu mi-am luat-o este foarte interesanta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A aparut astazi numarul 1]::laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apare azi, 22 februarie.

| naty_4590 a răspuns:

Da a aparut e la ori ce magazit de ziare, ma rog depinde daca a primit acel magazin sau nu.Dar cel mai sigur gasesti in Sun plaza la magazin de ziare sau in carefour...{[fudita?big grin}]