| Teo_Teodora_1989 a întrebat:

Voi ce credeti despre Justin Bieber? Am vazut multi oameni care se iau de el si ma gandeam...voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| irinuk28 a răspuns:

Eu nu am nici o problema cu el. Daca ii poate pielea, bravo lui.Nu sunt genul ala caruia sa ii pese de gura lumii (gen daca oamenii il judeca pe Justin Bieber, trebuie sa il judec si eu).Nu sunt disperata dupa el, are voce buna, e simpatic, dar nimic mai mult.Nu mi-a facut nici un rau, nu il cunosc personal, deci de ce ar trebui sa il judec?!

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu sunt o mare fana dar imi place de el ca stie sa-si traiasca viata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai văzut mulţi oameni care se iau de el şi te gândeai să vezi şi mai mulţi. laughing

| CuteKitty a răspuns:

Ca să fiu sinceră, nu văd de ce toată lumea îl urăşte. I'm ok with he.