| traficanta a întrebat:

Stiti cateva citate despre ochii verzi?big grin multumesc :*

Răspuns Câştigător
| pysyuctzza a răspuns:

Ochii verzi ca la iezi XD

3 răspunsuri:
| emilia a răspuns:

Ochii verzi sunt cei mai seducatori ochi si care atrag ca un magnet.
Ochii vezi, niciodata sa nu-i crezi.
Pleoapele pe veşnicie lăsate asupra ochilor ei verzi sunt coşmarul nopţilor mele de iarnă.
Priveste.ma.n ochi si spune. mi ce vezi, de fapt ce poti sa vezi prin niste ochi verzi? Vezi un copil, copilul din mine.
Ochii verzi niciodata sa nu-i crezi! ochii ei verzi atat de misteriosi si totusi inocenti l-au fermecat din prima clipa. ochii verzi-cei mai seducatori ochi, cei mai fascinanti...atunci cand el i-a privit s-a pirdut in profunzimea lor. oricat ai vrea ochii verzi nu-i poti uita!
+ http://www.codrosu.ro/......educatori/
Numai bine!
Sper ca ti-am fost de ajutor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ochi verzi niciodata s-a nu-i crezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ochii verzi niciodata sa nu-i crezi:d