| bebebebebebebe a întrebat:

Stiti ceva remediu pentru caderea parului? A inceput sa imi cada f tare. ceva natural daca stiti daca nu de la farmacie.:X
Multzu si funda:X

3 răspunsuri:
| Elly7890 a răspuns:

Chelstop am folosit eu si a fost foarte bun!

| manu21 a răspuns:

Buna. Te-as putea indruma, dar pentru asta am nevoie de mai multe detalii legate de cum iti cade parul. Ce ai scris este prea general. Trimite-mi un mail la contact@stiintaparului.ro.im si detaliaza mai mult. Vom afla treptat cauza care a dus la cadere si modul cum se poate regenera parul. Radacinile ar trebui sa fie vii in acest caz. Cat timp radacinile sunt vii, parul cazut se poate regenera.

| manu21 a răspuns:

Buna. Te pot indruma cum poti sa iti regenerezi parul, dar am nevoie de mai multe detalii. Ce ai scris aici este prea general, prea vag. Nu-mi pot da seama de cauza, doar atata banuiesc ca radacinile firelor de par sunt inca vii. Scrie-mi un mail la: contact@stiintaparului.ro.im si detaliaza mai mult despre cum iti cade parul. Vom afla pas cu pas cauza care a dus la caderea parului si in functie de asta iti propun un remediu natural. Cat timp radacinile sunt vii, parul cazut se poate regenera.