| idkkkkkk a întrebat:

Stiti cumva cand mai lucreaza curieratul de la Emag? Acum cateva zile dadusem comanda de ceva care trebuia sa fie,, cadoul meu de Craciun"dar nu a mai ajuns si nu mai pot astepta pana ce va venilaughing)

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Acum cateva zile era ajunul Craciunului si cum au fost atunci mii de comenzi plasate, coletele cu cadourile ajung in urmatoarele 2-3 saptamani, deoarece in perioada asta se lucreza doar 3 zile: 27, 30 si 31 dec.
Nu cred ca au plecat inca din magazia eMag-ului, fiind atat de multe si atat de aglomeart.
Cadourile de Craciun nu se comanda in ajun de craciun, ci cu luni inainte, daca vrei sa ajunga in timp, sub bradul de Craciun.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si la ce te asteptai de Craciun sa se intample sa iti vina curierul in 24 ore?
Cine stie de acum... e si weekend, probabil la anul

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Curieratul de oriunde în aceste zile este suprasolicitat cu mii de comenzi.