| aDEeLAa a întrebat:

Stiti cumva cum as putea sa trec mai usor printr-o despartite? cum sa ma detasez mai repede de persoana respectiva?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CIOCALATA! glumeam dar te poate ajuta si asta, oricum trebuie sa iti ocupi mereu timpul cu ceva sti tu filme, iesi cu prietenele ca sa nu te mai gandesti la despartire si la el trebuie sa il uiti, cand il vezi pe strada sau asa incearca sa te prefaci ca nu il vezi. Sper ca te-am ajutat.happy

| aDEeLAa explică (pentru anonim_4396):

Nici ciocolata nici bananele nu ma ajuta! iar de prietenii pe care ii am n-am nici un chef sad

2 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Sau,fa si tu ce fac eu mereu.Cand suferi in dragoste,sufera ca un caine,fa-o o saptamana,dupa dregete happyEu o saptamana imi rasucesc 'cutitul in rana' ma asigur ca sufar la maxim,plang,vars tot amaru din mine.Dar dupa o saptamana, e clar. Sunt un alt om, poti incerca, insa acea saptamana iti va parea un an happy Decat sa sufar un an, mai bine o saptamana si aia pe muchie facuta.