| Muras a întrebat:

Stiti cumva daca se gasesc toate cartile Harry Potter in librariile din constanta? Si cat costa? In diverta se gasesc oare? sau daca nu, de unde as putea sa le cumpar ( nu de pe net )? big grin

1 răspuns:
| msgrint a răspuns:

In diverta se gasesc sigur, nu stiu daca toate odata, dar sigur se gasesc. Pe net(am citit ca nu vrei de pe net, doar precizez) am vazut o cuite cu toate cele 7 carti( pacat este ca la noi nu a aparut). Mai poti cumpara cartile si din librarii sau de la anticariate. Acum depinde cum vrei cartile. Eu mi le cumpar mereu din magazin(Diverta, librarii).