| USAGirl a întrebat:

Stiti cumva pe ce site pot sa gasesc orice fel de bichon spre adoptie in bucuresti? Nu cred ca stiti da invcerc. Prietena mea e disperata sa-si gaseasca. Eu am deja un shih tzu. Funda celui mai bun raspuns :X

1 răspuns:
| izzy_8213 a răspuns:

Buna si eu am un shih-tzu...sa se uite in ziar sau pe net...in ziar poate suna la aceea persoana si poate vedea catelul si negocia la pret sau poate chiar sa il dea pe gratis.am trecut prin aceeasi situatie. funda?