| prizeFTW a întrebat:

Stiti in constanta un proiect,o organizatie care cauta voluntari minori? pentru curatenie,campanii cu copii, orice? funda.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine la scoala, profa noastra de mate a adunat niste copii pentru un proiect:AGLT.Nu stiu sigur dar trebuie sa se joace cu copii de diferite varste sau ceva de genul.Stiu ca este o actiune de voluntariat dar totusi, cauta si tu pe site-ul lor.Succes!

| prizeFTW explică (pentru anonim_4396):

AGLT este un rahat fara suparare... Nu recomand! Am fost si nu mi-a placut.