| mimikafrumusika a întrebat:

Stiti tratamente naturale de albire a dintilor? In afara de sare, suc de lamaie sau bicarbonat. FUNDA celor care functioneaza restul voturi.
P. S:As prefera si ceva care sa dureze.

Răspuns Câştigător
| CopilulEmo a răspuns:

Spala-te pe dinti de 3 ori pe zi, iar in cel putin 1 saptamana o sa ai dintii albi! Sper ca te-am ajutat!:*

1 răspuns:
| Mihaela_3187 a răspuns:

Cea mai normala cale e sa te speli in fiecare zi de 2 ori pe zi pe dinti dimineata si seara. Dar s-o faci in fiecare zi! In prima saptamana o sa apara rezultate dar nu trebuie sa te lasi de spalat dintii pentru ca nu ti-i speli si supa o saptamana iarasi o sa fie galbeni. Bafta!