| diu a întrebat:

Iti poti albi dintii cu sare?big grin eu inainte foloseam bicarbonat si cu lamaie... dar nu au aparut rezultatebig grin. ziceti-mi niste metode de albire a dintilor dar fara sa ma duc la dentistbig grin

2 răspunsuri:
| YOLO3e333 a răspuns:

Foloseam o pasta de dinti lacalut sau ceva de genul pe care o cumparam de la farmacie (rezultatele se vad in 7 zile) + apa de gura. ceva bun nu colgate...

| madalina_9445 a răspuns:

Cauta la farmacie pasta de dinti Glister e foarte buna(rezultatele se vad dupa 3 si 5 spalari...