| Chocolate a întrebat:

Stiti un site de unde pot downloada Sims gratuit sau sa il pot juca online?big grin

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi si tu in sectiunea jocuri, poate o sa-l gasesti: http://www.onlyzombie.com/news.php

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ca si eu caut acelasi lucru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am incercat la url-ul precizat mai sus si am gasit:p merita sa cautati:d din pacate nu mai stiu pagina eczacta unde l-am gasit.mult noroc

| banditullauryan a răspuns:

Stiu eu o smecherie: La prima pagina Google scrii : Sims Download si cauti acolo Sims SAU Incerc sa ti-l dau eu pe Messenger.

| De_Cartier_Viata_1910 a răspuns (pentru banditullauryan):

Buna banditullauryan imi poti da si mie sims-ul te rog f mult