| DianaMARY a întrebat:

Stiu ca nu se potriveste cu categoria dar am o intrebare:
Acum ceva vreme mi-am facut un jurnal in care scriam tot felul de aiureli dar acum m-am saturat sa scriu ce am facut in ziua respectiva si vreau sa lipesc ceva in el.
P.S.Nu e un jurnal cu Violetta.

Răspuns Câştigător
| GuUumitza a răspuns:

Poti sa pui poze sau nu stiu, obiiecte mici ce pot fi lipite acolo (gen o floare de la un baiat, nu stiu). Sau timbre, abtipilduri big grin

2 răspunsuri:
| ionescuandrada2000 a răspuns:

Poti sa lipesti langa ce ai scris ca ai facut o poza sau s-o lipesti pe pagina alaturata.

| Tha_Criss_Ralu_1990 a răspuns:

Există jurnale cu foaie de scris de ex ce ai facut ziua acea si cealaltă are pagină de pus poză.E bun, si eu am dar dacă nu vrei sa renunti la jurnalul tau poti sa lipesti cu scoci.E cea mai buna modalitate. Sper că am fost de ajutor.