| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA pentru cel mai original mesaj de lipit pe usa, ANTI MUSAFIRI. Toata ziua ma trezesc cu tot felul de indivizi, ba unchiu, ba fiu'so schizofrenic care cere tigari cu pachetu in buzunar, ba ceva tigan caruia ii moare mama in fiecare an in aceasta perioada. M-am saturat. Iau o foaie A4 si o lipesc pe usa, insa nu stiu ce sa scriu, sa nu zica nici vecinii ca sufar de tulburare de personalitate antisocial sau ca sunt crescator de droguri.
IDEI?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

"Atenție! Câine rău!"

http://www.google.ro/......tp?/imgres

sau "Nu deranjați! Mușc!".

Deși ar merge și un "Acces idioților strict interzis!", dar cu procesul de autorecunoaștere vor fi ceva probleme, așa că tot varianta câinelui e cea mai sigură.

| anonim_4396 explică (pentru NOname):

Cum sa-ti bata cineva la usa de vreo 40 de secunde incontinuu si pe urma sa se puna pe scari langa, sa astepte si pe urma iar sa bata? Soneria mi-am deconectat-o de mult insa ma tenteaza sa pun una electrica, apesi butonu si te curentezi laughing

| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, și un gard electric ar fi bun.
Sau scrii pe ușă "De vânzare" și îi anunți pe toți că te-ai mutat (chiar! pe asta ar trebui s-o pun și eu în aplicare).

8 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Te ai grabit sa dai fundita!laughing
deci..Scrii negrul pe alb~

~~~Inchis Pentru renovare!`~~`

| WhatheWow a răspuns:

Nu intrati, purici rai!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"Va rog frumos sa ma ajutati sa mut mobila azi, ca nu pot singur. Sunati la usa daca sunteti disponibili"

| alabalaportocalala a răspuns:

Crezi ca o sa te ajute cu ceva?laughingeu am 6 placute puse pe usa mea nici nu mai zici ca e usa si ai dreacu tot o gasesc ma!laughing)

| Fara_H_Jonny_1996 a răspuns:

"Daca sunteti vreun grup de boracime care cantati pentru bani, sau vreun grup de calugarite pentru nu-stiu ce biserica, sau in cel mai rau caz, daca veniti cu cerseala, bateti la usa, si poate primiti ceva"

| Elyza000 a răspuns:

Pai scrie: sunt plecat in concediu si tine usa incuiata