| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca suna ciudat dar; Cum pot sa fac sa devin mai emotiva, sa pot sa plang? Azi am avut un discurs emotionat cu doamna directare si toti colegii mei au inceput sa verse lacrimi chiar si baietii.M-am simtit ciudat pentru ca eu nu puteam sa plang iar discursul mi se parea neemotionant.Deobicei eu nu plang nici a filme si imi pare rau ca nu pot sa ma descarc astfel.Chiar nu stiu de ce sunt asa:poate ca ma uit la filme horror dar nu cred...deci ajutati-ma dandu-mi un sfat despre cum sa plang happy

Răspuns Câştigător
| 03Didy03C a răspuns:

Nu trebuie sa plangi! Fii doar tu! Nici eu nu plang asa des. Doar când vine vorba despre chestii in dragoste si depresii. Dar in fine nu conteaza asta. Trebuie sa te lauzi ca nu esti o smiorcaita care mereu plange. Trebuie sa plangi când simti ca trebuie! Nu pentru ca ceilalti colegi plang! Doar fa ca tine!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Un discurs al unei directoare nici nu ar trebui sa te faca sa plangi... sunt lucruri mai importante in viata la care sa de descarci

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai un caracter puternic, fi mandru ca nu plangi din orice tampenie. Poti fi foarte greu de atins si nu ai cum sa te schimbi pentru ca emotiile sunt incontrolabile: nu te poti nici abtine, nici sa le faci sa apara atunci cand ai tu chef.Nu inteleg ce nu-ti convine in asta. Nimeni nu vrea sa planga, excludem actorii..Nu are sens sa pari un prefacut. Deci, fi tu!

| IonutCG90 a răspuns:

Taie o ceapă. N-ai cum să dai greș big grin P.S. Actorii așa plâng big grin tongue rose--

| lovecats123 a răspuns:

Totusi cei din clasa au inceput sa planga pentru ca ne despartim(suntem a 8-a) si chiar si directoarea a inceput sa planga iar eu :/ nu