| mcpalmoliviu a întrebat:

Stiu ca suna prostesc dar cum as putea aprinde televizorul fara telecomanda butoanele lui nu merg am incercat tot ce mia trrcut prin minte heeelp meee!

Răspuns Câştigător
| Lala a răspuns:

Buna.
Ce s-a intamplat cu telecomanda? Ai pierdut-o, s-a stricat? In cazul in care inca o mai ai verifica daca mai sunt bune bateriile. Suna prostesc, dar oricui i s-ar putea intampla sa uite sa le schimbe, si daca ai facut deja asta si tot nu functioneaza cred ca singura solutie ar fi sa cumperi alta. Poate incerci una universala, asa te mai scutesti de cateva griji! Succes! happy

2 răspunsuri:
| Șâret a răspuns:

Da-i doi pumni, doua picioare, poate poate. happy

| MiHaI a răspuns:

Cumpara alta telecomanda