| Melody a întrebat:

Studenti la Universitatea Transilvania pe aici? Mai exact la Facultatea de Psihologie si Stiintele Educatiei, specializarea Psihologie din Brasov? Ma intereseaza forma de invatamant ID. Pentru asta am cateva intrebari:
Este acreditata, sau cel putin autorizata?
Cum e cu cei de la ID? In primul rand exista la specializarea Psihologie, forma ID? Daca da, primesc suportul de curs, online? Si merg sambata si duminica la seminarii?
Cum se desfasoara sesiunea? Doar examen scris? Sau si oral?

Va rog frumos sa nu ma trimiteti pe site-ul facultatii, pentru ca nu inteleg nimic si nu pot fi sigura de actualizarea lor.

Multumesc! :-)

Răspuns Câştigător
| Malvina24 a răspuns:

Si eu as vrea sa urmez aceeasi facultate.Acum sunt inca in clasa a -12-a dar o sa dau bac-ul la psihologie. Sper sa gasesti rezolvare problemei tale.Imi pare rau ca nu te pot ajuta! Sa ai o seara frumoasa!