| Anonymouyse a întrebat:

Sunt baiat, am 15 ani si peste 3 saptamani am banchetul de clasa aVIIIa.
Problema e ca nu stiu cum anume sa ma imbrac, si m-am gandit sa-i intreb si pe colegi dar si ei sunt indecisi.
E o mica-mare problema, sunt cam slab, am 1, 67 inaltime si vreo 48 kg.
E un moment important in viata, cred eu asa ca as vrea sa fiu cat mai original insa nu ma-mbrac chiar la costum adica n-as vrea pantofi poate pantofi sport/tenisi.
VREAU POZE!
Dau funda...

2 răspunsuri:
| Gabi_1362 a răspuns:

Pai de obicei la banchet se merge la costum. elegant.