| Anonymouyse a întrebat:

Sunt baiat, am 15 ani si peste 3 saptamani am banchetul de clasa aVIIIa.

Problema e ca nu stiu cum anume sa ma imbrac, si m-am gandit sa-i intreb si pe colegi dar si ei sunt indecisi.

E o mica-mare problema, sunt cam slab, am 1, 67 inaltime si vreo 48 kg.

E un moment important in viata, cred eu asa ca as vrea sa fiu cat mai original insa nu ma-mbrac chiar la costum adica n-as vrea pantofi poate pantofi sport/tenisi.

VREAU POZE!

Dau funda. aaa

1 răspuns:
| Angel_8830 a răspuns:

Eu as zice un tricou rosu, cu un sacou negru, blugi skinny, ghete puma albe. Nu pot sa copiez poze ca sa-ti arat crying sorry