| Briosaaa a întrebat:

Sunt certata rau cu Anca [ v-am spus de ea. >decii:]. Ma face pitipoanca, etc.Cum sa i inchid gura? Dar fara sa o injur [ adica sa i spun proasta, idioata.] pentru ca i-am zis idoata a inceput o cearta si mai mare. Decii.Cum sa i inchid gurabatting eyelashes?

Răspuns Câştigător
| Allecsandra a răspuns:

" ti-a mai spus cineva ca semanamwinking? "
" zi sa mori tu :o "
" ti se pare :* "
" te simti laughing? "
" da baby, sunt pitipoanca, nu degeaba cand ma uit in oglinda te vad pe tine smug "
" nu incurca persoanele, eu sunt eu si tu esti. pitipoancawinking "
" deja m-am saturat de dumele tale yawn nu crezi c'ar trebui sa faci un dus happy? "
" mai incet scumpo ca faci riduri si numai vede lumea cat de plasticata esti :o "
" eu? pitipoanca? stiam eu! suntem gemene love struck "
" nu te intrec in asta yawn next smug "

o sa se enerveze. laughing

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Tăcând, ignor-o. Aşa îi vei închide gura! Baftă!

| L ι ѕѕ є η α ☮ a răspuns:

"Da' tu nu esti?"
"Hai ca si tu macar odata in viata ai dat impresia la altii ce pitsipoanca esti!"
"Da? Si de ce in spatele tau se spune: "Mama, ce pitsi e si asta!"?"
"Fii serioasa."
"Suntem prietene, sau marog, eram. Cred ca intr. o prietenie. mi spui "iubitha mea", nu "mama ce pitsi e asta!""

cam asa.
sper s te ajute;*