| Sunshine123 a întrebat:

Sunt ceva fete pe aici care fac sala? As vrea sa stiu la exercitiile cu greutati gen haltera pe spate si genuflexiuni cate kg trebuie sa aiba discurile alea? Si la ce aparate ar trebui sa lucrez ca sa slabesc rapid la picioare? un video mi-ar fi mai de folos.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt baiat, dar cel Mai bine o iei incet
Daca ai in sala niste stepere regleazale sus ca si cum ai sta pe scaun, doar putin Mai jos si fa genuflexiuni de pe alea, si cu timpul poti avansa la genuflexiuni goblet iar dupa la cele cu bara pe spate si atunci goala!
Mai poti face fandari in spate, si podul fundului(hip trust, hip bridge) sunt exercitii pe internet cauta "grow your but"
Ferestete de aparate statice si presa, poate doar aparatele bad girl

| stefanuc a răspuns:

Stiu ca nu are legarura cu mesajul...insa ...cum facem? Aveti whatsapp? daca da va las numarul meu si discutam acolo 0732422701! O noapte buna tuturor! laughing crying crying