| anonim_4396 a întrebat:

Sunt clasa a 8 a si am auzit ca s-ar fi schimbat iar legea in legatura cu calcularea mediei de admitere. Imi puteti spune va rog frumos pentru anul 2014 daca a ramas 25% media claselor 5-8 si 75% examenele sau 50% media claselor 5-8 si 50% media examenelor? Multumesc anticipat :*

Răspuns Câştigător
| Hieer a răspuns:

Salut.
Pentru anul acesta este 25% media 5-8 si 75% media celor doua examene. Anul viitor cica nu va mai fi nici cele 25%.

Pa, pa.

| LastKisss a răspuns (pentru Hieer):

Multumesc :*

| Hieer a răspuns (pentru LastKisss):

Pentru nimic.happy

4 răspunsuri:
| Rebecaaa29 a răspuns:

anul acesta este 25% media 5-8 si 75% media celor doua examene

| Hieer a răspuns:

Vor*