| NykOleta_4479 a întrebat:

Sunt clasa a 8-a si mai am un pic si termin, sunt din ploiesti si inca nu sunt hotarata la ce liceu sa intru media imi iese aprox 8.20. CE licee din ploiesti imi recomandati?

3 răspunsuri:
| judgement a răspuns:

Iti recomand sa fi atenta cand alegi liceul, media ta nu este una foarte mare si sa nu ai surprize la alegere... daca nu s-a schimbat parca tot cu optiuni este si acum... cel mai bine este sa te interesezi care este "clasamentu" liceelor in oras, si cand faci optiunile sa le pui in ordine descrescatoare, nu sa pui doar una, ca te poti pomenii ca ramai pe afarawinking

| thelastc a răspuns:

Nu ai ghidul alahee hee?

| NykOleta_4479 explică:

Da am ghidu dar vreau sa stiu si eu un liceu mai bun...straight face