| AprilSundayMorning a întrebat:

Sunt clasa a8a si as vrea sa pun prima optiune Caragiale (Bucuresti) doar ca am auzit multe zvonuri despre copii drogaţi si fiţosi si de bani gata, cei care invata sau au invatat acolo spuneti-mi si mie cum sta treaba, multumesc

1 răspuns:
| Densis a răspuns:

In toate liceele de orice "rang" sunt fel si fel de elevi.Nu asta te intereseaza, tu sa inveti si sa-ti vezi de treaba ta.Sunt singura ca iti vei face prieteni in liceu.Toata lumea isi face! Nu sunt doar copii bogati sau fitosi cum le spui tu, sunt si copii cu un statut mai putin bun. Pupici