| razvan1008 a întrebat:

Sunt cu o fata de 2 saptamani.Credeti ca ar trebui de Craciun sa-i iau un cadou mare(si scump)..sau mai de graba ceva simbolic? Nu stiu cce sa fac, vreun sfat?big grin

10 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Gestul conteaza, nu cadoul!

| AlleSss a răspuns:

Heii.
Un lănţic [breloc] cu jumătate de inimioară la ea, şi jumătate la tine.
Sau. Un ursuleţ, o brăţară din aur /argint, o geantă.
Baftă!
Sărbători Fericite! love struck

| razvan1008 explică:

M-am oprit la o cutie de bomboane merci si la un trandafir...

| Mareacluj a răspuns (pentru razvan1008):

E ok, daca tine la tine, va aprecia mult, ca e un gest frumos mai ales ca abia va cunoasteti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un inel de argint! Nu e scumpwinking!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca un lucru mic si simbolic ar fi potrivit mai ales ca e Craciunul! dar totusi nici la ''un leu'' laughing

| Zatharra a răspuns:

Ceva simbolic ar fi mai potrivit.Baftă!

Răspuns utilizator avertizat
| Mareacluj a răspuns:

Depinde de buzunarul tau. Totusi, avand in vedere ca o cunosti de prea putina vreme, ar fi indicat mai degraba un cadou simbolic din 2 motive: primul ca pentru un cadou mai elaborat ar trebui sa ii cunosti f.bine gusturile si al doilea, pentru ca daca te vede de la inceput dispus sa cheltuiesti f.multi bani pentru.ea si e o fire mai materialista, s-ar putea ca in viitor sa profite de tine. Acum nu sunt toti oamenii la fel, depinde, dar cel mai bine ar fi sa ii faci un cadou simbolic, sa vada ca te gandesti la ea, ca o apreciezi. Cand va veti cunoaste mai bine si veti avea o relatie mai avansata, ai putea sa ii faci si un cadou mai scump.

| Roxuu a răspuns:

Cel mai frumos ar fi ceva simbolic. Si o sa-ti dai seama de aici si daca tine la tine sau e interesata doar de bani. happy