| DdoarEuuu a întrebat:

Sunt disperata ce sa fac.
Am 1.57 m si 45 de kl este bine sau trebuie sa mai ma ingras sau sa mai slabesc?
funda!

Răspuns Câştigător
| Andreea_5261 a răspuns:

Trebuie sa te mai ingrasi 2 kg big grin

4 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Sincer sa fiu mi ar placea sa am o prietena ca tine dar sunt sigur ca esti prea mica de ani si probabil din alt oras.probabil ai sub 16 ani.Deci hai sa ti raspund la intrebarea ta. daca este bine s au nu. Acum pe bune tu cum te simti in pielea ta? Te simti bine s au nu te simti slaba s au pur si simplu nu ai nici o problema? Acum uitate si un pic in jur la parintii tai, ei sunt.smd.Deci cu siguranta in timp vei ajunge o. normala//probabil esti un pic cam slaba dar nu cu mult...Mai ales acum vara.Asa ca stai linistita si nu te mai ingrijora.

| DdoarEuuu explică:

Vas da funde la toti da nu am cum. mersi pentru sfaturi big grin

| BigBang a răspuns:

Poti avea 45kg, numai piele si grasime sau 45kg,numai muschi, constitutie atletica, caz in care arati bine.Important e sa te simti si sa arati bine.Nu au kilogramele vreo relevanta.salut

| jolie_9206 a răspuns:

E ok... esti slaba...esti foarte bine.nu iti fa probleme :*
Doar daca ai probleme cu imbracatul adica daca esti slaba nu inseamna ca trebuie sa porti chestii mulate ca pari si mai slaba... ceva putin largut perfect... poarta rochii te avantajeaza mult.Nu trebuie sa te disperi. Daca vrei iti mai pot spune mai multe lucruri pentru ca si eu am avut probleme de genul si am trecut de ele.imi scrii un mesaj si iti raspund cat de repede:*