| pepsy56 a întrebat:

Puteti sa imi spuneti ce fel de dieta sa am ca sa nu ma ingras si chiar sa slabesc,sunt disperata, merg la sala de doua saptamani si nu vad nici un progres?

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Dietele sunt stupide, la un mom dat se termina si apoi ce faci? te ingrasi la loc + ca o sa ai probleme de sanatate.

Cea mai buna metoda e sa-ti imbunatatesti alimentatia.

Ce mananci acum concret, cate mese ai pe zi, in ce constau ele si la ce ore sunt?

| pepsy56 explică (pentru Cosmin86):

Pai cam de trei ori pe zi da nu respect orele.....paine o felie sau doua maixm...ciorba de legume mult si fructe pere mere struguri.