| brunetzyca a întrebat:

Sunt distrusa!
Nu mai stiu ce sa fac, sunt indragostita pana peste cap, nu imi mai sta gandul la scoala, si la scoala numai la un baiat pe care il cunosc si m-a facut sa ma indragostesc de el!
Simt ca mor daca ar pleca in afara tarii.
Cu toate ca acum sa zic 1 an nu ne puteam suporta unul pe altu, dar acum suntem sa zic prieteni as vrea sa ma apropiu de el, este o fire sadica, si foarte indrazneaza, ar face orice la o fata, ii place sa rada de fete, dar cu mine de la un timp, doar glumeste nu m-ai sunt persoaN a care inainte nu ii puteam sta in cale, nici macar nu ne salutam unul pe altul.
Acum as vrea foarte mult sa fiu impreuna cu el. Si prietena mea cea mai buna mi-a spus cum tocmai de el m-am indragostit, nu e el prea frumosel(asa zic alte fete!). Dar pentru mine e un print pe un cal alb(motor), si din cauza unui vis eu m-aM INDRAGOSTIT ASA DE TARE DE EL!
Vreau sa ma accepte, si sa fie al meu!
Stiu sigur ca il voi iuby si cu singuranta in iubesc si tin foarte mult la el!

Va multumesc! rasp urgent >plesse!:*big grin

4 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, dragostea asta...pai ce sa zic, incearca sa afli daca si el simte ceva pentru tine, incearca sa il cuceresti, baga-te in seama cu el, vezi tuhappy; stiu cum e sa fi indragostita dar nu sta pe ganduri, ci intra in actiunehee hee, cauta si tu pretexte sa vb cu el, una-alta si apoi spune-i tot ce simti, cine stie poate iti va raspunde la felwinking...

| Bii26 a răspuns:

Heywave

afla daca chiar ii place si lui de tine, si daca nu are prietena.
incearca sa te apropiii de el, si daca nu are nimic impotriva, insista si tu! peste ceva timp sunt sigura ca veti fii impreuna. Daca nu te accepta pe tine inseamna ca e fraier[daca nu te accepta lasa-l sa-si caute fraiere de-ale luihee hee nu ca tu ai fii]
oricum

Bafta!

Te pupa Bianca din Fagaras![verisoara]

| Iubesc Limonada a răspuns:

Ceea ce simti tu poate fi doar o atractie, o chimie foarte puternica ce-ti joaca feste si te face sa crezi ca este dragoste, bineinteles daca este dragoste iti vei da seama in timp.Deocamdata puteti gasi subiecte comune despre care sa vorbiti, puteti iesi mai des pe afara etc.happy

| brunetzyca explică:

In seara asta i-am trimis in mesaj despre un prieten de-al lui adica cel mai bun prt al lui si mi-a scris in sms, ca lasa-ma draq in pace tampito dune'n jale si sincera sa fiu ma innec in lacrimi si suspin din secunda in secunda si sunt sigura ca nu mi-ar fi scris mesaul din gelozie dar lui ii plece sa isi bata joc de toata lumea. Dar recunosc inainte cand am mai fost ondragostyta o prt mi-a spus ca nu vad cine e dar stytzy voi cum e cand te indragostesti si nu iti pasa de nimeni si ca numai pe el in ai gand si suflet va rog help me!