| mycyulyn a întrebat:

Ma ajutati va rog cu o intrebare? vreau sa ii atrag atentia unui baiat este in clasa cu mine cum sa fac? Cand l-am vazut cu alte fete credeam ca innebunesc si i-am trimis un sms"vad iti iti cam place de simona sau de georgiana"si el mi-a raspuns"prostutzo am vrut sa te fac geloasa "" ai reusit"atatdar mereu sta cu acele fete oare ce sa inteleg? Oare sunt indragostita de el? Daca da cum sa ii spun dar oricum crred ca stie
? Sa stau cu alti baieety sa vada ca pot avea si pe altcineva? Cum sa il fac sa ii placa de mine? Sau sa stau cu alt baiat care vrea doar de la mine sa facem? astept un sfat am doar 14 ani? Pot iuby?

Răspuns Câştigător
| nobody_9468 a răspuns:

Dha...probabil esti indragostita de elhee hee
Poate chiar te place, eu una asa as crede"prostutzo"! Vorbeste cu el si stai si tu cu acele fete pe care esti tu geloasa si vezi cum se comporta cu tine!
Ai grija sa nu te alegi cu o dezamagire! E foarte greu sa treci peste, mai ales daca e si prima dragostewinking

Bafta.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Bravo, i-ai arătat cât de geloasă eşti! Normal că eşti îndrăgostită.
Ce vârstă ai?
Ori stai cu el deschis de vorbă ori îţi vezi de treaba ta. Nu trebuie să fii disperată de viaţă.
Pa, pa.

| gigiro a răspuns:

Sa stai in banca ta si sa lasi scenele de gelozie, control, intrebari stupide. Nu va mai comportati ca femeile care fac toata ziua scene. Nu cred ca te vei casatori cu el ca esti mult prea mica. Iubirea aceasta, pe care tu o consideri devastatoare, se va sfarsi pana la terminarea clasei a 8-a ( sau ma insel?)

| griiulain a răspuns:

Trebuie sa lasi scenele de gelozie. Ti-au crescut acum 2ani fire de par in anumite zone si te dai geloasa. Apropo ce note ai? Daca nu te pui pe invatat, peste cativa ani vei regreta mai mult decat daca il pierzi pe baiatul care la randul lui se lauda la prieteni lui ca esti moarta dupa el.

| mycyulyn explică:

Va rog ajutati-ma:X:X:X:Xplz