| osimplafataaaa a întrebat:

Sunt fata, am 17 ani si nu am sani aproape deloc. Va rog spuneti-mi metode naturale ca sa am sanii mai mari

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sanii cresc numai hormonal, in functie de mostenirea genetica de la mama ta dar si influentati de hrana ta zilnica ( pe care o mananci tu), plina (sau saracacioasa) de vitamine si minerale.

Din pacate, nu exista metode naturale sa-ti maresti sanii natural, ca de ar fi existat, nu-si mai facea nimeni implanturi cu silicoane, cheltuind zeci de mii de euro.

In orice caz, la 17 ani, chiar sunt de apreciat niste sani micuti si feciorelnici, nu sani mari si greoi ca a unei femei mature.
Bucura-te de ce ai si relaxeaza-te, ca baietii cu minte te apreciaza dupa ce ai in cap, nu la fund sau la piept.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tinctură de marar de la plafar este special facuta pentru mărirea naturala a sînilor.

| mihai69 a răspuns:

Dacă rămâi gravidă, să vezi ce mai cresc!
100% natural!

| Nemessys a răspuns:

Daca-mi spui de ce vrei sani mai mari, iti zic un secret.

| Zuzu1991 a răspuns:

Din cate stiu eu, sanii apar undeva la 12 ani
la 17, fara ajutor... CHIRURGICAL, nu ai nici o solutie

totusi, nu stiu de ce te doare ideea, NUMAI IMBECILII (de baieti) apreciaza VACILE care au laptarie ambulanta
cei cu scaun la cap (ca mine big grin) apreciem ochii, si mai ales atitudinea, prefer pe departe o fata calda si placuta, uneia plina de laptarie si de FITzE

| yooshi a răspuns (pentru Zuzu1991):

Hm poate pentru ca vrea sani mari pentru ea nu pentru barbati? nu totul.e despre voi lol

| Zuzu1991 a răspuns (pentru yooshi):

Wow, in afara de a atrage barbati, NU vad de ce o fata ar vrea sani mari, NU sunt o placere, sunt grei, te doare spatele, etc.

| BuLaNNNeL a răspuns:

De-ar există așa ceva, ar mai apela femeile la implanturi?

| Fabianaa a răspuns:

Singura metoda e sa îți pui silicone. Nu ar trebui sa te simți complexata din cauza mărimii sânilor, un băiat care te merita nu te v-a plăcea pentru corpul tău.

| SkateFunk a răspuns:

Sincer, mie imi plac fetele cu sanii cat mai plati sau spre mediu big grin
Chiar si fundul as putea zice, sau na cel putin mediu