| OliviaChiangShih a întrebat:

Sunt foarte confuza.Am placut un baiat dar fara ca el sa stie asta. La un moment dat una din prietenele mele l-a intrebat daca i se pare ca sunt frumoasa, iar el a zis ca nu prea. Acum nu imi mai place de el de ceva vreme dar observ si nu numai eu, ci toata lumea, ca el se uita sau mai bine zis se holbeaza intr-una la mine.Asta nu inteleg, de ce un baiat care nu place o fata se tot uita la ea intruna? chiar nu mai inteleg nimic.sad

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dar să mergi înainte și să-ți vezi de treaba ta, nu se poate oare?
Pa, pa.

| traianos a răspuns:

Ar trebui sa uiti de el si sa-ti cauti alt iubit! Daca vrei pot fi eu da-mi mesaj pe adresa martinelpanda este pe yahoo messenger!