| AnnAnne a întrebat:

Sunt foarte confuza! am vorbit cu tata sa fac pregatire la istorie si a vorbit cu profu de istorie. I-a zis ca o sa-mi dea nr. de telefon, ca sa vorbim despre asta, dar ca in principiu nu prea are timp sau ceva de genul, nu am inteles bine. Mi-a dat numarul si acum tata nu mai vrea sa-l sune, ca cica sa nu se faca de ras, ca cica omul e ocupat, dar eu nu cred, pentru ca se comporta f frumos in clasa si pare ca vrea.Cum pot sa-l conving pe tata sa sune? Chiar mi-ar trebui pregatire la istorie.

Răspuns Câştigător
| TheBestAndreea98 a răspuns:

Ar trebui sa cauti pe altcineva din pacate.Este normal sa ii fie rusine tatalui tau sa il sune.La scoala trebuie sa fie asa cum este un profesul dar in principiu are si el viata lui personala. Daca el este dispus si vrea sa te ajute si crezi ca este momentul sa ii spui ar trebui sa vorbesti cu el in particular si nu la telefon