| doualovituri a întrebat:

Sunt foarte foarte timid. cum pot sa cuceresc o fata din clasa mea? sad va rog ajutati-ma! daca vorbesc cu ea ma emotionez repede. sau cum pot cuceri o fata din scoala mea, sau de pe strada... sau atunci cand merg in parc cum ma dau la cineva? ajutati-ma pls!crying

1 răspuns:
| Mădăăăăăăăăăăăăăăă a răspuns:

Incearca sa te stapanesti. Daca rosesti sa nu bagi se seama sau sa te sperii. Incearca sa ii faci o poezie. Dar sa nu fi prea timid in preajma lor. Fetelor le plac cei cu putin mai mult tupeu happy
Bafta kiss!