| Kiduuuu1445 a întrebat:

Sunt foarte indragostita de un baiat de 3 ani :X. e foarte dragut si pe zi ce trece se face si mai dragutlove struck. suntem prieteni foarte buni. Dar nu inteleg ceva straight face. De exemplu nu a mai vorbit cu mine mult timp, m-am suparat putin, si acum si-a cerut scuze ca nu a mai avut credit love struck. azi m-a rugat sa stau cu el ca era de servici. love struck. Avand in vedere ca el pleaca la liceu, ce as putea sa fac? love struck doamnee cat de dragut e! Si de >treaba8-

9 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Ce ai putea face? vorbiti tot ca pana acum! pe credit!

| User a răspuns:

Baiat de 3 ani?worried. pai nu stiu, cumpara-i niste pampersithinking

| User a răspuns:

@♥anka♥ - pai da, si eu la asta ma refeream laughing

| vlaaddd a răspuns:

E pedofilie asta! Cum sa te indragostesti de un bebe?
Dumnezeule.

acum serios vorbind.
- cred ca vrea sa stea cu tine.

| Betty18 a răspuns:

Mai bine zii ca il placi, eu cred ca si el te place... apoi o sa fie tarziu.asa am patit si eu cu un baiat acum 3 ani, amandoi ne placeau unul de altul dar niciodata nu am avut curaj sa spunem; eram asa buni prieteni, era cel mai dragut:X

succes

| blueeyedgirl a răspuns:

Oameni buni...:-o copilul nu are trei ani doamneeeelaughing fata asta e indragostita de 3 ani de el, auzi frate"cumpara-i pampersi" adica te crezi destept8-)

| roxi_8679 a răspuns:

Salut! Te inteleg foarte bine.Si mie imi place de un baiat de mult timp. Ceea ce e bine la voi este ca sunteti foarte buni prieteni(daca e drept ceea ce scrii). Poate ca daca te-a rugat sa ramii cu el atunci poate a avut ceva important sa-ti spuna? ce zici? Asculta, ceea ce e important este sa nu deveniti kear foarte apropiati.Si nu umbla dupa el tot timpul.Mai lasa-l liber si ai sa vezi ca daca te iubeste o sa vina la tine. Daca nu suporti sa astepti spune-i tu lui prima ca il placi. Poate e timid? cine stie... ceea ce e bine este ca voi sunteti prieteni.atunci nu ai de ce sa-ti faci griji. dar oricum:pastreaza un pic de distanta big grin bine pa! si iti doresc bafta cu el happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca esti cam indragostitabig grinDe facut nu prea ai ce face, doar sa pastrezi legatura cu elhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughingOameni buni, se referea ca ii place de un baiat de 3 ani de zilelaughing