| GeorgeDRX a întrebat:

Sunt foarte spreriat. Intr-o seara nu prea aveam somn, si ma gandeam la tot ce imi venea in minte. Si ca... ce am fost m-am gandit ca faceam sex cu un baiat (si eu sunt tot baiat, nu stiu ce mi-a trecut prin cap) si mi-a placut. Vreau se mentionez ca imi plac fetele si eu pana atunci nici nu ma gandeam ca as fii pe invers, si tot timpul aveam o erectie cand vedeam o fata dezbracata sau ceva material XXX. Si am stat cateva minute sa ma gandesc daca sunt pe invers sau nu, si mi-a intrat in cap cum ca as fii pe invers. Am inceput sa plang in seara aia, m-am panicat, ma gandeam ca nu o sa mai fiu cum sunt toate celelalte persoane, o persoana normala cu familie, copii si tot ce are legatura cu o viata normala. Ca o sa-mi placa baietii si nu o sa-mi mai placa fetele. In continuare sunt panicat si suparat, mi-a intrat in subconstient ideea cum ca as fii gay. Nu vreau sa fiu nici bisexual (adica sa-mi placa si barbatii si femeile). Va rog sa ma ajutati, ce sa fac? sad

6 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

O astfel de experienta nu te transforma automat in gay, atat timp cat inca iti plac fetele si iti doresti sa faci dragoste cu ele. Ia-o ca pe o experienta unica si trecatoare. Doar tu poti decide daca mai vrei cu baieti si fete (adica bisexual) sau sa ai o viata sexuala normala, numai cu fete.

| VelaJohnny a răspuns:

Data viitoare nu te gandi la chestii tampite, gandeste-te si tu la chestii normale laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu esti gay din moment ce ai erectie doar la fete nu si la baieti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-ai dat gata omule laughing
Alo. Nu poti deveni peste noapte gay/bisexual.
Si sa stii ca nu e nimic rau in a fi asa ceva. Daca asa iubesc unii, nu ai ce face. Fii tu insuti pana la urma, sa nu iti pese de lume, de ce te-ai schimba pentru lume? Serios acum. E total absurd. Chiar crezi ca o sa fii un monstru daca iubesti un baiat? laughing
Probabil e doar o perioada, o sa iti dai seama pe parcurs, nu e nimic impotriva naturii.
Daca te simti nesigur, incearca sa discuti cu familia sau cu un prieten de incredere. Poti incerca sa te duci si la un psiholog si cu ocazia aia o sa afli ca discriminarea este folosita de cei ce nu pot intelege.
Bafta in viata big grin.

| Madesz a răspuns:

Nu-i panica man! Nu esti bisexual! Gandeste pozitiv. Asta depinde de tine!

| Nyxy a răspuns:

Stai linistit.....nu te mai panica,
ai încredere în tine și ascultă-ți
mereu inima
Mie mama îmi spune mereu sa
fiu o fata increzatoare si cura-
joasa.....fii si tu la fel
Sper ca te-am ajutat.
Bafta!