| DumitrescuAlex a întrebat:

Sunt in clasa a 12-a! Eu deja am inceput meditatii la Mate! Trebuie sa fac si la Romana si la Bio?

Răspuns Câştigător
| Xox0 a răspuns:

Depinde de cum te descurci. De crezi ca esti ok, nu mai trebuie sa faci, de vrei 10 la toate, poate ar trebui sa faci meditatii si la restul.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Meditatiile nu sunt ceva ce trebuie sa faci. E ceva ce stii tu ca ai nevoie sau nu.

| dullcat a răspuns:

Pai asta depinde de nivelul la care esti tu si de notele pe care le doresti.Ai putea sa vezi cum sta treaba dupa simulari, daca simti nevoia sa faci meditatii sau nu.Mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tu consideri ca poti sa stapanesti aceste doua materii, nu!

| WAYNEZ a răspuns:

Când eram în clasa a 12-a, am făcut meditații la matematică (pentru examenul de bacalaureat) și la fizică(pentru bacalaureat și admiterea la Politehnică).La fizică am întâmpinat dificultăți la problemele cu grafice și din această cauză am hotărât ca biologia să fie proba a treia de la examenul maturității.Am continuat meditațiile la fizică pentru admiterea la acea universitate tehnică.În rest am învățat singur la Română și Biologie pentru că scopul meu principal era să promovez bacalaureatul, indiferent de media obținută.