| DumitrescuAlex a întrebat:

Hey,sunt in clasa a 12-a si am emotii la BAC! Eu deja am inceput meditatii la mate de 2 luni! Mie nu imi place profesorul deoarece a inceput sa exagereze si sa vorbeasca urat! A tipat doar odata si m-am speriat! Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| Mentaydisabled1 a răspuns:

Sa schimbi profesorul, nu e normal sa se compoarte astfel, sa si schimbe cariera daca nu ii convine

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Mai este mult pana la bac, inca ai timp sa te pregatesti foarte bine, astfel incat emotiile sa nu iti afecteze performanta in mod negativ. Daca nu iti place profesorul, e clar ca nu vei invata cum trebuie, prin urmare, iti sugerez sa vorbesti cu parintii tai si sa le spui ca doresti alt profesor de meditatii.Succes!

| Hyperion7 a răspuns:

Sa îți schimbi meditatorul

| AliGab a răspuns:

Sa schimbi profesorul de meditatie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa gasesti un profesor calm care sa explice incet si rar! De preferat nici prea tanar pentru ca trebuie sa aiba o oarecare experienta dar nici prea in varsta!

| Miruna333 a răspuns:

Sa schimbi profesorul. Nu poate tipa sau vorba urat cu tine. E inacceptabil. Incearca sa te acomodezi cu emotiile si se vor diminua. E ultimul an de liceu, profita de asta. Iti va fi super dor de asta.