| CherryKiss a întrebat:

Sunt in clasa a8a acum si, dupa cum stiti si voi mai e putin pana la incheierea anului scolar. Norocul meu este ca am nimerit intr-o clasa cu un colectiv unit si prietenos si de aceea m-am acomodat foarte mult de colegi. As dori ca la sfarsit de an sa fac un oracol unde sa pun, pe cate o pagina, o poza cu fiecare coleg si in dreptul ei sa pun niste intrebari la care fiecare sa-mi raspunda legate de acesti 8 ani petrecuti impreuna. Aveti ceva idei pentru intrebari? Va multumesc muult. Fundita

Răspuns Câştigător
| maiamoniblueberry a răspuns:

Hei:*. Eu zic ca mai bine sa pui o poza cu fiecare coleg, si sub poza fiecare sa isi spuna parerea despre colegul respectiv, iar dupa sa lasi 2-3 pagini libere ca sa lase dupa parere si niste amintiriwinking.

2 răspunsuri:
| Piiink a răspuns:

1.Numele
2.Esti cu mine in kls dintra 1 daca nu spekifika
3.Cati ani ai
4.Cum te vezi la terminarea likeului?
5.Descriete
6.De cine te simtit cel mai apropiat din clsa?
7.Nr de telefon si Id big grin
8. Sper sa iti aduki aminte de mine :*
Cam atata as scrie eu :X Pa-pa :X Bafta big grin

| Ade a răspuns:

1.Care e parerea ta despre mine?
2.Care e cel mai frumos moment care l-ai impartasit alaturi de clasa noastra?
3.Care a fost cel mai amuzant moment care l-ai impartasit cu clasa noastra?
4.Ce parere ai despre profesorii care i-ai avut?
5.Ti-au placut acesti 8 ani de scoala?
6.De cine te-ai atasat cel mai mult?
7.Care a fost cel mai important moment care l-ai impartasit cu c lasa noastra?
8.O sa vii la reuniunea de clasa?
9.O sa ma tii minte tot restul vietii tale?
10.Imi lasi o amintire (un desen, o poezie, etc)?