| SergiuNico a întrebat:

Sunt in clasa IX-a, specializare mecanica, medie intrare: 7.30 (9.50 V-VIII, 3 matematica, si nu mai stiu cat Romana), conditie fizica buna/foarte buna, inaltime: 1.85, note purtare in fiecare an: 10, absente, 2 motivate(din motive medicale), ma pot transfera din semestrul II la un liceu militar?
Locuri libere: 25
Ce diferente trebuie sa mai dau?
Se poate face un transfer tinand cont ca mai sunt 2 saptamani din semestrul I? (vreau ca cel tarziu..in semestrul II sa fiu transferat..sau trebuie sa astept de la anul de abia? ) E posibil un asa transfer?

1 răspuns:
| Alexandru941 a răspuns:

Te poti muta la sfarsitul semestrului sau chiar la inceputul celui de-al 2-lea