| AnonimuPzDi a întrebat:

Buna all. deci am o intrebare? straight face cum sa-mi conving parinti sa ma lase in romania? adica eu stau in italia si numai rezist aici printre rasisti. se comporta toti urat cu tine. toata lumea, as vrea sa plec de aici in romania in tara mea straight face! dar ei nu inteleg, am momente cand imi vine sa ma omor de durere si de dor. in plus mai este si baiatul pe care il iubesc acolo in romania. aici nimeni nu ma apreciaza de ceea ce sunt. nu stu ce sa facstraight face HELP MEE.

2 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu ei si sa le explici cat iti de greu.

| AnaEindragostita a răspuns:

Pai as zice sa nu pleci din Italia aici e CRIZA dar poti sa te muti la alta scoala...