| Inkubus a întrebat:

Sunt incepatoare asa ca va intreb daca atunci cand el ma intreaba daca vreau sa fim impreuna si zic DA.ce facem in momentul acela..ne pupam..ne imbratisam..continuam sa vb.dar despre ce.thinking
DAU FUNDITA!puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Va duceti sa beti un suc.

2 răspunsuri:
| ƛƝƊƦЄЄƛ a răspuns:

Asta nu se învaţă...

| JuliaJules a răspuns:

Daca de-abia ati inceput sa formati un cuplu as zice sa il cunosti mai bine sa vezi daca el e cel potrivit. Daca esti 100% ca el e potrivit e-n regula sa te saruti cu el sau alte lucruri care le fac cei indragostiti happy.