| anonim_4396 a întrebat:

Sunt incepator , dar am fumat intr o zi 25 de tigari ( aproximativ ) . mananc destul de sanatos , fac si putin sport . Cat de grav ma pot afecta tigarile?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Imbatranesti mai repede si pe la vreo 60 si ceva de ani apar problemele respiratorii.

| yanly a răspuns:

Iti recomand sa te lasi de tigari pentru ca la un moment dat o sa devii dependent si o sa ai probleme pe viitor cu respiratia.

| criisz a răspuns:

Daca esti incepator, sfatul meu sincer este sa te lasi cat mai poti. Este un cerc vicios din care nu mai ies multi... si nu-ti pui doar sanatatea in pericol ci si portofelul pe o durata chiar foarte lunga

| mgtow a răspuns (pentru criisz):

Unu spunea la stiri ca pierde lunar pe tigari 700 RON.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta este o cantitate pentru un fumator inrait. Daca vei continua astfel, risti ca in citiva ani de zile plaminii tai sa fie distrusi si astfel si viata ta.Renunta cit mai boti, nu ai nimic de cistigat.Mult noroc.

| Michias a răspuns:

Foarte grav eu zic sa te duci la doctor ca poate ai ceva la plamani sau nu ai nimica

| AlexandraAll3 a răspuns:

Fumatori sunt expusi la toate bolile mai mult decat un om normal! eu te sfatuiesc sa te mai gandesti ce faci pe viitor!