| anonim_4396 a întrebat:

Sunt intr-o stare, ciudata, sa-i zicem, nu prea simt nimic (fizic si psihic).Nu ma mai stimuleaza nimic, nu am nicio motivatie, momentan sunt tipul ala pe care il doare undeva de tot si nu are niciun vis.De cateva zile am inceput sa tin la o tipa mai timida si foarte respingatoare ( nu intrebati de ce, controlul actiunilor mele nu mai e la mine de mult ), si nu stiu cum sa imi arat afectiunea si nici macar interesul.Ma simt ca si cum as fi intr-o coma, dar totusi constient.E greu de explicat sentimentul sau starea, daca doriti.Ma simt pierdut intr-o bucata din aura mea, ca si cum as trai intr-un gand al altei persoane, monoton.Nu inteleg ce a cauzat asta si cum sa o rezolv.Va rog, ajutati-ma sa scap de sentimentul asta.

2 răspunsuri:
| Fleiby a răspuns:

Ă, controlul actiunilor tale ar trebui sa fie mereu la tine, altfel risti sa faci niste chestii destul de nasoale. Si cred ca daca lasi timpul sa treaca poate se rezolva, idk, sunt cam in aceiasi pozitie ca tine.

| Deixxx a răspuns:

Încearcă sa Privești un video motivațional pe YouTube și vorbește-i despre asta tipei, sigur te va ajuta sa ieși din starea asta dacă te place și ea.