| anonim_4396 a întrebat:

Sunt la liceu si imi place de o fata din alta clasa. Am vazut ca si fetei ii place de mine asa ca mi -am facut curaj si am inceput sa vorbim. Dupa un timp ea a inceput sa ma întrebe lucruri despre un baiat. Ce pot face in cazul acesta? Sa uit imi va fi cam greu fiindca o vad des si vorbim.

10 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cum adică să te întrebe lucruri despre un băiat?

| Andreibrt a răspuns (pentru sadrian46):

Baiatul despre care ma intreba ea a fost in clasa cu mine si ea ma întrebă despre el daca are iubita si ce ii place sa faca.

Răspuns utilizator avertizat
| devilshelp a răspuns:

Daca iti cere sfaturi ca de exemplu despre ce sa vorbeasca cu el, cum sa se bage in seama etc inseamna ca il place si pe tine te considera doar un prieten de incredere
De uitat nu ai cum daca vorbiti mereu si va vedeti, poate doar daca incepe sa iti placa de alta fata

Răspuns utilizator avertizat
| Mynameis93 a răspuns:

Dacă întreabă de băiatul respectiv înseamnă că îl place. Retrage te.

| sadrian46 a răspuns (pentru Mynameis93):

De ce să se retragă? Un bărbat luptă, nu se retrage.

Răspuns utilizator avertizat