| anonim_4396 a întrebat:

Sunt la profil uman si ma bate gandul sa dau la medicina (dentara) si m-am apucat de meditatii la biologie abia acum in februarie ( puturoasa de minehee hee ) si as vrea sa vad parerea voastra, oare am sanse sa intru la fara plata?big grin Pe langa medicina mai am si alte facultati la care as putea merge dar am zis sa incerc sa vad daca rezist cu atata invatat. (celelalte optiuni ar si psihologie sau asistent social). Daca este cineva student la medicina aici as vrea sa aud parerea luihappy, dar as vrea s-o aud pe a tuturor big grin.

2 răspunsuri:
| Allegria a răspuns:

Te bate gandu`?
bate-l si tu pe el
laughing)
sora mea a facut medicina, iar acum este medic dentist. a facut un liceu cu profil de bio-chimie si din a 12 a s-a hotarit ce vrea sa faca si tot de atunci a invatat(mult)
acum...este considerata unul din cei mai buni dentisti.
bafta!:*

| hrdcore a răspuns:

Nu cred ca o sa ai probleme